Even terug in de tijd met Truus Trinus..

Gisteren was het dan eindelijk zover en kon Paul éindelijk zijn vaderdagcadeautje verzegelen. Hij kreeg toen namelijk een ritje met een Jeep (Nekaf) van ons cadeau.

En zo stonden we gistermorgen om half 9 al gewassen en gestreken klaar voor ons uitje…

Óp naar de De Heere van Meijel. Daar aangekomen zagen we de jeeps meteen al staan (en nog meer andere leuke voertuigen/scooters enz). Een enthousiaste medewerker legde ons uit wat de bedoeling was en hoe de jeep werkte.

Niet veel later waren we al op pad, om meteen al verkeerd te rijden. Zo zijn wij. Ik , als waardeloze navigator…dat kan niet goed gaan.

Maar uiteindelijk kwamen we op de juiste weg en gingen we op pad. Met het oorlogsverhaal van Truus Trinus op onze schoot. We stopten bij wat kazematten en de Belfort toren. Echt een súpermooie toren!

Na een korte wandeling vervolgde we onze weg via binnenwegen en lekkere blubberpaden.

Ik denk dat we al met al zo’n 3 uurtjes op pad zijn geweest. Het was écht helemaal te gek en een supergeslaagd vaderdagcadeautje!

Een contente papa Paul dus…en dáár doen we het voor! Want hij is toch onze allerliefste…❤️

Oh én ik maakte nog een filmpje van deze fijne dag! https://youtu.be/kBgb-kyZO1o

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *