Nou leedies en sjentelmen. Dank u voor de hoeveelheid gokjes op het gefreubelde strijkkralen-iets van O’tje.
Het was een pakezel dus.
Kijk dan. Met een pakje. En zag u ook dat deze ezel ook kan plassen? Jaja. Want heej: ezels moeten óók plassen he?
Goed.
Dat dus.
Woensdagmiddag. Regen. Jippie.
Wij hadden er totáál geen last van hoor.
De animatie-muts stond alweer ongeduldig te popelen en had wat lege dozen bij d’n Jumbo gescoord.
We gingen een schoorsteen knutselen.
Ja knutselen ja. De luie mensen, die géén zin hebben in vieze verfvingers óf die denken dat “ze dat allemaal niet kunnen” , voor die mensen ligt Deze kant-en-klare pakjeshaard voor €4,99 voor u klaar. Of &1,99 bij inlevering van 300 punten meen ik.
Goed. Wij vonden dit was leuker én we hadden tóch een vrije middag!
Aan de slag dus.
Eerste de toren maken en gaten snijden. Handig dat Grote Zoon al zijn eigen (kinder)zakmes heeft.
De dozen waren natuurlijk al bruin , maar mét blauwe bedrukking.
Dus moest er bruine verf gegoocheld worden! Dat lukte ook nog. Hop aan de klieder allemaal..
Ik knutselde met zwart, geel, oranje en bruin papier een knisperend vuurtje voor erin..
En toen het gevaarte eenmaal stond te drogen, konden ze éindelijk aan de knip in hun kersverse speelgoedboekjes die we na school bij de speelgoedwinkel haalden.
Hele lijsten werden er geplakt. Hele strategieën werden er bedacht: als jij dan deze vraagt, vraag ik deze…
Na de verlanglijstjes moesten er natuurlijk óók nep kedootjes worden ingepakt. Ach en dat is óók spannend. Inpakken met t papier van de Sint….
Ook werd de doos met Sint-stuff uit het stof getrokken en ja, de pèkskes moesten ook meteen aan..
En terwijl ik snel nog wat voedzaams in elkaar probeerde te flansen, sprongen de pietjes onder de douche zodat ze fris en fruitig klaarzetten voor het eerste Sinterklaasjournaal. Áltijd spannend.
Maar wat nou? Zei die Sint nou dat ze megaveel kedootjes bij zich hebben?! Wow! Je had die snoetjes moeten zien!
Goed.
De stuiterpietjes liggen in hun bed.
Missie; huis Sint-prof maken is gelukt.
De schoorsteen is een hit!
Wat ben je toch crea-bea, ik vind het weer superleuk !!
Mijn complimenten 👍🏻
Ik kan alleen maar dichten, met knutselspullen kan ik niks 🤗
Maar….. sinterklaas blijft voor mij HET feest !!
Heerlijk! 🙂
Wat is de toren mooi geworden! 👏👏👏