06-05-2010 22:09
Vandaag vertrok de trein vanuit het weertse richting Den Haag.
Ik met nog 6 collega’s naar de grote stad.
En dat ik best gek, om je collega’s in hun vrije tijd mee te maken soms….
Maar goed.
Amper op weg stonden we stil ter hoogte van Boxtel of all places.
Er bleek een aanrijding te zijn bij de trein voor ons, waardoor wij natuurlijk niet verder konden.
Toen was het even overleggen of we zouden blijven wachten, óf dat we terug zouden gaan naar Eindhoven.
Gelukkig konden we terug… en omdat we intussen al aardig wat tijd verloren hadden, sprongen we over op plan B. Den Bosch dus.
Eenmaal uit de trein verwenden we onszelf met een lekkere dikke Bosche Bol, want dat hoort erbij he?
Ik zit op ons terras, sms-te ik mijn taartenmuze…

Ik sms-te me het eelt op mijn duim met o.a. mijn twitternaamgenoot die mij al verwelkomde in Den Haag!!…ehm…waar ik dus nooit aankwam!
hahaha, wat een grap toch ook.
Heb ik weer he?
Maar goed uiteindelijk maakten een leuk boottochtje, terrasje, kwekkeboomkroketten, veel ice-teas , kaasplankje, terrasje, olijven én bitterballen, én nieuw tuniekje en legging er tóch een geslaagde dag van.
Het was droog, en daar hebben we ontzettend mee geboft!




En op de terugweg met 7 kippen in een stiltecoupé is NIET grappig….alhoewel, juist wel….wát een gegiebel zeg….’t leek wel tienertoer..of kwam dat door de wijntjes die in wat keeltjes gegleden waren?!?!
Eenmaal thuis stond er een klein kaboutertje in de deuropening:
kom ma binnuh mama, isse koud
nuffie?
*smelt*
héérlijk om weer thuis te zijn….
Reacties